חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ייפוי כוח מתמשך: כל מה שצריך לדעת

לאור השינוי הדרמטי בתחום האפוטרופסות וייפויי הכוח שבו ניתן להחליף את התהליך המייגע של מינוי אפוטרופוס לכל אדם בכל גיל, בייפוי כוחו של אדם כשיר, אשר ייכנס לתוקף כאשר האדם שנותן את ייפוי הכוח המתמשך, יאבד את יכולתו לקבל החלטות באופן מושכל..

אהבתם? שתפו

Facebook
Twitter
LinkedIn
Print
Email
WhatsApp

עו"ד איריס טרומן

עורכת הדין, ד"ר איריס טרומן , בעלת תואר MBA מחקרי ותואר PhD מאוניברסיטת לסטר באנגליה , מובילה את משרדה מתוך אמונה במשפט אמת וחתירה מתמדת להצלחה. עו"ד טרומן נבחרה להיות אחת מהנשים פורצות הדרך בתחום המשפט . בעלת רישיון נוטריון ומשמשת גם כמגשרת וכבוררת בתיקים בתחום דיני משפחה ובתיקים מסחריים. בעלת ניסיון רב שנים בייצוג בבתי המשפט ,בבתי הדין ובארכעות שיפוטיות ומנהליות שונות ומאחוריה עומדים אלפי לקוחות מרוצים.

כתבות נוספות בתקשורת

האם המלחמה משפיעה על היקף המתגרשים?

עורכת הדין לענייני משפחה איריס טרומן, דוקטור למשפטים ומוסמכת בייפוי כוח מתמשך, מסבירה כיצד המלחמה גורמת לזוגות להתמודד עם חוסר ודאות כלכלי, רגשי וזוגי וכיצד ניתן לשמור על המשפחה ללא מאבקים ובלי לפגוע בילדים.

איך סועדים הורה בסגר? ייפוי כוח מתמשך הפך לחשוב עוד יותר

עקב משבר הקורונה וכדי להקל על הציבור, הודיע האפוטרופוס הכללי כי בתנאים מסוימים ניתן לערוך, לחתום ולהפקיד ייפוי כוח מתמשך, ללא מפגש פיזי עם עורך-דין מוסמך לנושא ייפוי כוח מתמשך..

רוצים לדעת עוד? מלאו את הפרטים ונשמח להביא את הניסיון, הוותק וההצלחה שלנו גם עבורכם.