חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מן התקשרות

האם המלחמה משפיעה על היקף המתגרשים?

עורכת הדין לענייני משפחה איריס טרומן, דוקטור למשפטים ומוסמכת בייפוי כוח מתמשך, מסבירה כיצד המלחמה גורמת לזוגות להתמודד עם חוסר ודאות כלכלי, רגשי וזוגי וכיצד ניתן לשמור על המשפחה ללא מאבקים ובלי לפגוע בילדים.

איך סועדים הורה בסגר? ייפוי כוח מתמשך הפך לחשוב עוד יותר

עקב משבר הקורונה וכדי להקל על הציבור, הודיע האפוטרופוס הכללי כי בתנאים מסוימים ניתן לערוך, לחתום ולהפקיד ייפוי כוח מתמשך, ללא מפגש פיזי עם עורך-דין מוסמך לנושא ייפוי כוח מתמשך..

איך מתגרשים? כל מה שצריך לדעת על איך להתגרש נכון

שוקלים להתגרש? האם בן או בת זוגכם רומזים לכם על גירושין? לא רוצים למצוא עצמכם מופתעים ממהלכים של בני הזוג? כל הפרטים בכתבה..

ייפוי כוח מתמשך: כל מה שצריך לדעת

לאור השינוי הדרמטי בתחום האפוטרופסות וייפויי הכוח שבו ניתן להחליף את התהליך המייגע של מינוי אפוטרופוס לכל אדם בכל גיל, בייפוי כוחו של אדם כשיר, אשר ייכנס לתוקף כאשר האדם שנותן את ייפוי הכוח המתמשך, יאבד את יכולתו לקבל החלטות באופן מושכל..

מחוץ לפרוטוקול

מי מקים בית משפט כלכלי בינלאומי ומי ירצה על אכיפת דיני הגבלים עסקיים. יוזמה משפטית: יוזמה חדשה להקמת בית משפט כלכלי בינלאומי יוצאת לדרך בימים אלה בהובלה של עו"ד ד"ר איריס טרומן, מומחית למשפט בינלאומי ויו"ר הוועדה לבית משפט כלכלי בינלאומי בלשכת עוה"ד. אירוע השקה נערך בשבוע שעבר.

יוזמה להקמת בית משפט כלכלי בינלאומי

מטרתו העיקרית של ה-ICSCD הינה לתת פתרון משפטי קבוע ומוסדר לסכסוכים בין מדינות לתאגידים רב-לאומיים

פרשנות להסכמים בינלאומיים

ד"ר עו"ד איריס טרומן, במשדר מיוחד של פסגת טראמפ-קים. ד"ר טרומן הוזמנה לתת פרשנות להסכמים בינלאומיים

יוזמה ישראלית חדשה להקמת בית דין כלכלי בינלאומי

כי מציון תצא תורה - יוזמה ישראלית חדשה פועלת להקמת בית משפט בינלאומי בהאג הדן במחלוקות בין תאגידים רב לאומיים לבין מדינות.

החזון של ד"ר איריס טרומן: כמו בית הדין בהאג, אבל לריסון תאגידים

באו"ם כבר מתעניינים ברעיון של ד"ר טרומן להקים בית משפט כלכלי בינלאומי שיוסמך לדון במחלוקות בין מדינות לתאגידים רב־לאומיים. שני הצדדים יכולים להרוויח ודאות משפטית ומסלול עוקף רגולציות מקומיות מאימוץ התוכנית..

עורך דין לשון הרע בתל אביב – עו"ד איריס טרומן

כדי לקבל ייצוג משפטי איכותי בתחום לשון הרע חשוב לוודא שעו"ד יהיה מקצועי, מנוסה ובעל ידע מעמיק בחוק ובפסיקת בתי המשפט. כך בחירה בעו"ד מיומן תגדיל את סיכוייכם לזכות בתביעת לשון הרע.

רוצים לדעת עוד? מלאו את הפרטים ונשמח להביא את הניסיון, הוותק וההצלחה שלנו גם עבורכם.