חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחיר ייפוי כוח מתמשך

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות נסיון
% 0
הצלחה בתיקים

מחיר ייפוי כוח מתמשך

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות נסיון
% 0
הצלחה בתיקים

אחת השאלות הנפוצות הנשאלות ע"י המתעניינים בעריכת ייפוי כוח מתמשך, היא "כמה עולה ייפוי כוח מתמשך?" לעיתים שאלה זו נשאלת עוד בטרם הבינו את החשיבות והמשמעות של עריכת מסמך משפטי זה ואת ההשלכות העשויות להיות לו על חייהם.

מאחר וטרם הוסדר מחיר קבוע ע"י משרד המשפטים כפי שהוסדר מחיר עבודתו של נוטריון, התחום די פרוץ ועורכי דין מתמחרים את עבודתם בין 2,500 – 7,000 ₪ + מע"מ לייפוי כוח יחיד, וכ- 4,500 ₪ – 9,000 ₪ + מע"מ לייפוי כוח מתמשך זוגי.

אולם חשוב להבהיר כי למרות שמשרד המשפטים קבע טופס ייפוי כוח מתמשך בסיסי, אין הוא ממצה את כל דרישותיו של המבקש ולכן כל ייפוי כוח מתמשך נערך בהתאמה להנחיות של הממנה ואין ייפוי כוח  אחיד המתאים לכולם מכאן שגם המחיר משתנה בהתאם למורכבות ייפוי הכוח, היקף העבודה, מספר מיופי הכוח, ניידות הממנה וכו'.

ייפוי כוח שנעשה בצורה חובבנית , ידחה ע"י האפטרופוס הכללי ויחייב את הממנה ומיופי הכוח לעבור את התהליך מחדש. גם ייפוי כוח שיעשה ע"י עורכי דין אשר יערכו אותו באופן טכני, בעלות נמוכה, ומבלי להכנס להנחיות ברורות של הממנה, השקעת זמן והבנה מעמיקה לצרכי הממנה, יחשב כייפוי כוח באיכות נמוכה חרף היותו חוקי.עריכת ייפוי כוח מתמשך טוב ומקצועי, אינה מילוי טופס בצורה טכנית. המדובר בגורלו של אדם העלול למצא את עצמו ברגע האמת בו כל הנחיה אשר כתב מראש, תקבע את צורת ואיכות חייו. על עורך הדין להיות רגיש, מקצועי ושידע לשאול את השאלות הנכונות אשר יביאו את הממנה לשקף במדויק את רצונותיו מתוך השקפת עולמו.

אנו מתחייבים לערוך ייפוי כוח מתמשך באופן מקצועי ובהתאמה אישית לכל לקוח. יפויי הכוח שאנו עורכים "תפורים" בדיוק לצרכיו האישיים, הרפואיים והכלכליים של הלקוח. ייפוי כוח שנערך ע"י עורך דין בעל ניסיון ומקצועיות אשר ירד לפרטים והבין בצורה יסודית את צרכיו של הממנה- יעניק ללקוח שקט נפשי וביטחון כי ההוראות וההנחיות שביקש אכן יבוצעו בעתיד.

בנוסף אנו מטפלים גם בעריכת צוואה כך שניתן לרכז את כל הטיפול המשפטי האישי במקום אחד.

ייפוי כוח מתמשך שכר טרחה מומלץ

לשכת עורכי הדין נתנה המלצתה,אשר כרגע אינה מחייבת, בגין שכר טרחה לייפוי כוח מתמשך בסך 5,000 ₪ לייפוי כוח יחיד ו- 7,500 ₪ לייפוי כוח מתמשך זוגי. כאמור המלצה זו אינה מחייבת ולמעשה שכר הטרחה יכול להיות בעלות נמוכה או גבוהה מזה בהתאם למורכבות ייפוי הכוח המתמשך, מספר מיופי הכוח, היקף העבודה ועוד וזאת מהסיבה כי כל ייפוי כוח מתמשך  "תפור" למידותיו ולצרכיו של כל לקוח.

לתיאום פגישה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אודות

עורכת הדין, ד"ר איריס טרומן , בעלת תואר MBA מחקרי ותואר PhD , מובילה את משרדה מתוך אמונה במשפט אמת וחתירה מתמדת להצלחה. עו"ד טרומן נבחרה להיות אחת מהנשים פורצות הדרך בתחום המשפט .

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות ניסיון
% 0
הצלחה בתיקים

לקוחות ממליצים

רוצים לדעת עוד? מלאו את הפרטים ונשמח להביא את הניסיון, הוותק וההצלחה שלנו גם עבורכם.