חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ייפוי כוח רפואי מתמשך

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות נסיון
% 0
הצלחה בתיקים

ייפוי כוח רפואי מתמשך

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות נסיון
% 0
הצלחה בתיקים

מה זה יפוי כוח רפואי מתמשך?

בעניינים רפואיים ייחתם בפני עורך דין, רופא מורשה, עובד סוציאלי, פסיכולוג או אח מוסמך. מובן שאם רוצים לכלול בייפוי כוח מתמשך גם הבטים כלכליים ואישיים , לצורך כך יש לפנות לעורך דין אשר רק לו הסמכות לערוך ייפוי כוח מקיף.

באמצעות ייפוי הכח הרפואי הממנה יכול לקבוע איזה טיפול יינתן  או לא יינתן לו אם יגיע למצב בו לא יוכל לקבל החלטות בעצמו. כמו כן, הוא מאפשר לממנה  לקבוע מראש כי אדם או אנשים מסוימים עליהם הוא סומך יפעלו בשמו ועבורו בכל הנוגע לקבלת החלטות בתחום הרפואי.

​על פי החוק בכדי לתת טיפול רפואי לאדם, צריך לקבל הסכמה מדעת. אולם, חוק זכויות החולה קובע כי במקרים בהם האדם לא יכול להביע את רצונו בדבר קבלת טיפול רפואי, קיימת לו  האפשרות למנות בא כוח מטעמו שיהיה מוסמך להביע את עמדתו בדבר קבלת טיפולים רפואיים.

בייפוי הכוח על הממנה לפרט את הנסיבות והתנאים שבהם יהיה בא הכוח מוסמך להחליט במקומו על סוג הטיפול הרפואי, העזרה הסיעודית  או תהליך שיקום.

​בין יתר ההנחיות שיכל הממנה לרשום בייפוי כוח רפואי מתמשך , יכל הוא להחליט לגבי הסוגיות הבאות:

  • טיפול ביתי או במוסד
  • בחירת רופאים מטפלים
  • סוגי טיפול
  • תהליכי שיקום
  • עזרה סיעודית

צור עמנו קשר עוד היום ואנו נשמח לסייע  לך להבטיח את עתידך ברגע האמת !

לתיאום פגישה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אודות

עורכת הדין, ד"ר איריס טרומן , בעלת תואר MBA מחקרי ותואר PhD , מובילה את משרדה מתוך אמונה במשפט אמת וחתירה מתמדת להצלחה. עו"ד טרומן נבחרה להיות אחת מהנשים פורצות הדרך בתחום המשפט .

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות ניסיון
% 0
הצלחה בתיקים

לקוחות ממליצים

רוצים לדעת עוד? מלאו את הפרטים ונשמח להביא את הניסיון, הוותק וההצלחה שלנו גם עבורכם.