חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ייעוץ משפטי אונליין

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות נסיון
% 0
הצלחה בתיקים

ייעוץ משפטי אונליין

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות נסיון
% 0
הצלחה בתיקים

ייעוץ משפטי און-ליין לפני גירושין

בשנים האחרונות אנו רואים שאחוז הגירושין מרקיע שחקים ושובר כל שיאים, לפיכך ניתן להסיק שבעיני רבים הפך לצערנו לדבר שבשגרה. יחד עם זאת אנו יכולים להגיד בפה מלא שלא כך הדבר מאחר וכל הליך גירושין הוא עולם ומלואו וטומן בחובו לא מעט אתגרים, תהיות ושאלות בדבר פירוק הקן המשפחתי ומה עושים מכאן. ייעוץ משפטי און-ליין לפני גירושין הינו הכרחי ועוזר לנו לגשת אל התהליך בצורה נכונה יותר. 

החשיבות בייעוץ לפני גירושין

בין אם אתם בטוחים וסמוכים בהחלטה שלכם להתגרש ובין אם אתם נמצאים בקבוצת המתלבטים אנו רואים חשיבות רבה בפנייה אל עורך דין המתמחה בדיני משפחה וגירושין לשם קבלת ייעוץ משפטי ראשוני לפני גירושין. במהלך הפגישה עם עורך הדין אתם תקבלו הסבר מקיף על תהליך הגירושין על כלל היבטיו תוך כדי התאמה למקרה הפרטני שלכם. בן זוג שמכיר את רזי החוק ומבין את האפשרויות השונות מגיע בצורה חכמה ונכונה הרבה יותר אל התהליך.

במסגרת ייעוץ לפני גירושין תקבלו הנחיה על הצעדים הראשונים שאתם צריכים לעשות, מאיזה פעולות אתם תצטרכו להימנע ו/או לנקוט על מנת שבן הזוג שלכם לא יבצע פעולות שנוגעות לזכויותיכם השונות: למשל צו מניעה למקרה של הברחת נכסים. 

כמו כן ייעוץ לפני גירושין הוא לא חקוק בסלע ואין זה אומר שאחרי ייעוץ זה תתחילו הליך גירושין, אך ייעוץ זה יעזור לכם להבין איך הדברים נראים מהבחינה המשפטית. כמו כן במקרים רבים בהם אנו נהיה סבורים שגירושין זה לא המצב אנחנו נמליץ לעבור תהליך של גישור וטיפול זוגי במטרה להציל את התא המשפחתי.

כבר לא חייבים לצאת מהבית – ייעוץ מרחוק ובדיסקרטיות מלאה

אנשים רבים תוהים איך יוכלו לגשת לייעוץ משפטי מבלי שיעלו עליהם, הרי הם מנהלים שגרת עבודה ומשפחה רגילה ולהיעלם באמצע היום מהעבודה ומהבית יכול לעורר לא מעט שאלות. כיום אתם כבר לא חייבים לצאת מהבית ויכולים לעבור תהליך ייעוץ משפטי און-ליין מרחוק ובדיסקרטיות מלאה. אנו ממליצים בשלב הראשוני לשמור על הייעוץ בצורה דיסקרטית גם מבני המשפחה וחברים שיכולים לספר לבן ו/או בת הזוג על הכוונות שלכם. משרדנו ישמח ללוות אתכם בדיסקרטיות ובמקצועיות הן בפן המשפטי והמקצועי והן בפן הרגשי.

ייעוץ משפטי און ליין לפני גירושין – שלב אחר שלב

לפני שנתחיל לדבר על השלבים מוטב שנסביר מה הוא ייעוץ משפטי און-ליין. ייעוץ זה הינו ייעוץ זהה לייעוץ הפרונטלי ואין שונה ממנו בשום אספקט אחר מלבד העובדה שהוא מתקיים מרחוק. במהלך הייעוץ אנחנו נעבור יחד איתכם מספר שלבים:

 • השלב הראשון: היכרות – מדי שנה מגיעים לבתי הדין הרבניים ולבתי המשפט למשפחה אלפי תיקי גירושין. המשותף לכולם זה השוני בין אחד לשני, אף תיק לא נראה כמו קודמו. לכן אנחנו בראש ובראשונה נרצה להכיר איתכם לעומק: מי אתם, מה אתם עושים בחייכם, כמה זמן אתם נמצאים ביחד, מה גרם לך להגיע למצב שבו אתם תוהים אם ״לפרק״ את החבילה והאם אתם חושבים שאפשר לתקן את המצב.
 • תמונת מצב רגשית – אנו מאמינים שמאחורי כל תיק גירושין עומד בן אדם שנמצא בצומת דרכים חדשה בחייו, כל אחד מקבל את עצם המחשבה על גירושין ואת תהליך הגירושין עצמו בצורה אחרת לגמרי. אנחנו נפעל יחד איתכם לשם גיבוש תמונת מצב רגשית ונעזור לכם להסתכל על הדברים מנקודת מבט אובייקטיבית וניטרלית ונעבוד יחד ממקום שכלי, נכון ומכוון מטרה. מאבק ממקום רגשי לא פעם פוגע במאבק המשפטי. משרדנו שירת נאמנה במרוצת השנים למעלה מ – 1000 לקוחות מרוצים. אנחנו נדע להיות שם עבורכם גם מהבחינה הרגשית.
 • היכרות עם החוק ותמונת מצב משפטית – בסופו של יום זו הסיבה שניגשתם אלינו, אתם מעוניינים לדעת את כל החובות, המחויבויות והזכויות שלכם בפן המשפטי לפני שאתם ניגשים להליך גירושין. במהלך השלב הזה אנחנו נעבוד יחד איתכם וניתן תמונת מצב משפטית מקיפה בנוגע לסוגיות רבות ומשתנות: משמורת וזמני שהייה של הילדים, רכוש ונכסים, עסקים, גובה המזונות, חלוקת הזכויות בבית המגורים, קניין רוחני, זכויות סוציאליות ועוד נושאים רבים. אנו נפשט לכם את הכל לפרטי פרטים כך שלא ישאר לכם ספק בכל הנושאים הקשורים לעניינים המשפטיים סביב הגירושין.
 • אסטרטגיית פעולה – לאחר שהכרנו אחד את השנייה ובנינו תמונת מצב רגשית ומשפטית אנחנו נבנה יחד איתכם אסטרטגיית פעולה מנצחת המותאמת בדיוק עבורכם. אנחנו נדריך אתכם איך לפעול, מה להגיד, מה לעשות ומה לא לעשות בעת הרגישה הזו ונגיש את התיק בערכאה המתאימה לשיקולנו. 
 • ליווי מקיף לאורך כל התהליך לצד מפת דרכים – כפי שכולנו כבר יודעים גירושין זה לא דבר קל, בדיוק לשם כך צוות המשרד שלנו עומד לצידכם לאורך כל הדרך לשם ליווי ואוזן קשבת וזמינים עבורכם לשיחות מכל סוג: משפטיות ורגשיות כאחד. התפקיד שלנו הוא לא רק לייצג אתכם משפטית אלא להוות עבורכם עמוד תווך ונדבך חשוב בהשגת המטרות שלכם.

״אני לא בטוח שעכשיו זה הזמן…״

אנשים רבים קוראים את המשפט הזה והוא לא מרגיש להם ממש מוזר, הם חוזרים על אותה מנטרה שוב ושוב ולא יודעים אם נכון לפנות לייעוץ משפטי. אנו נרצה בראש ובראשונה לציין שלא תמיד גירושין הוא הפיתרון. המחשבה הרווחת בפנייה לעורך דין המתמחה בדיני גירושין היא שהוא חדור מטרה לגרום לכם להתגרש מאחר והוא ״מתפרנס״ מזה. אך זה ממש לא נכון, תפקידו של עורך דין לפני הכל הוא לייצג את האינטרסים של הלקוח לטוב ולרע – לכן במקרים שמדובר במחלוקות קטנות ובמצבים שבהם אנו חושבים שאפשר עוד ״להציל״ אנחנו לא נציע לכם להתחיל מיד בהליכי גירושין אלא לנסות טיפול זוגי ו/או גישור אשר לאחריו תהיו חכמים יותר.

לאורך השנים משרדנו ייצג אלפי לקוחות ושמע אלפי סיפורים שונים, אנחנו נדע לזהות את ״הסימנים״ שמעידים על כך שאולי הגיע הזמן ומן הצד השני גם לתת פרופורציות וראייה אחרת במצבים בהם אנחנו חושבים שזה לא הצעד הנכון עבורכם כרגע בהתאם לשיחה שקיימנו.

אולי עכשיו זה כן הזמן: סימנים מעידים

חשוב לציין שלא כל הסימנים צריכים להתרחש על מנת להעיד שעכשיו זה הזמן, אך גם אם מתקיימים מספר מהם אין הם אומרים שצריך להתגרש. מה שכן סימנים אלו צריכים לפקוח לנו את העיניים, אסור לנו להתעלם מהם ורצוי שנקדיש מחשבה:

 • אתם לא מעוניינים לתקן או לעבוד על הבעיות והאתגרים שעומדים בפניכם
 • אתם מרגישים שאתם תמיד שואלים את השאלות בקשר 
 • הכל בבית מרגיש טכני החל משאילת שאלות דרך גידול הילדים וסידורים שונים
 • אתם לא מוצאים זמן איכות ביחד ו/או לא מנסים למצוא זמן כזה
 • מרגישים תחושה של בדידות ודיכאון בתוך הקשר
 • אתם נוטים לעשות השוואה של קשרים אחרים לקשר שלכם
 • אתם מרגישים שהצד השני לא כנה איתכם עד הסוף
 • אתם תמיד בצד הנאשם 
 • השיח הפך ללא מכבד וחסר סבלנות גם אחרי בקשות חוזרות ונשנות
 • אתם אדישים יותר לריבים ולא אכפת לכם מה יהיו התוצאות בסופן
 • יש ספק שבן הזוג רואה מישהו/י אחר/ת.
 • אתם לא להוטים לשמוע איך עבר היום על בן הזוג שלכם והייתם מעדיפים לדלג על השלב הזה

ייעוץ משפטי לפני גירושין און ליין – משרד עו״ד איריס טרומן

משרדה של עו״ד איריס טרומן בראשותה של איריס הינו אחד מן המשרדים המובילים בישראל בתחום המשפחה וייצג במרוצת השנים למעלה מ – 1000 לקוחות מרוצים ב16 שנות פעילות עם אחוזי הצלחה בתיקים של מעל 95%. איריס נחשבת לאחת מהנשים הפורצות דרך בתחום המשפט, בעלת רישיון נוטריון ומשמשת גם כמגרשת ובוררת בתיקים בתחום דיני משפחה ובתיקים מסחריים.

עו"ד ד"ר איריס טרומן – איתך עד לניצחון !

ייעוץ משפטי און-ליין לפני גירושין: משרד עורכי דין ד״ר איריס טרומן

לתיאום פגישה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אודות

עורכת הדין, ד"ר איריס טרומן , בעלת תואר MBA מחקרי ותואר PhD , מובילה את משרדה מתוך אמונה במשפט אמת וחתירה מתמדת להצלחה. עו"ד טרומן נבחרה להיות אחת מהנשים פורצות הדרך בתחום המשפט .

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות ניסיון
% 0
הצלחה בתיקים

לקוחות ממליצים

רוצים לדעת עוד? מלאו את הפרטים ונשמח להביא את הניסיון, הוותק וההצלחה שלנו גם עבורכם.