חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הסכם ממון לאחר נישואין

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות נסיון
% 0
הצלחה בתיקים

הסכם ממון לאחר נישואין

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות נסיון
% 0
הצלחה בתיקים

עריכת הסכם ממון לאחר נישואין

חוק יחסי ממון בין בני-זוג, תשל"ג (1973), מסדיר את היחסים הרכושיים שיחולו בין בני זוג במקרה של גירושין או פטירה. על פי החוק החל על כל הזוגות שנישאו לאחר 01.01.74 , עם פקיעת הנישואין זכאי כל אחד מבני הזוג למחצית מהשווי של  כלל נכסי בני הזוג אשר צברו במהלך חייהם המשותפים תחת קורת גג אחת, לרבות  דירות ובתים, רכבים, חסכונות בנק , קופות גמל וקרנות ,ניירות ערך, פנסיה ,ביטוחים , שווי מוניטין ועוד.

עריכת הסכם ממון בין זוגות נשואים מסדירה את חלוקת הרכוש על פי רצון הצדדים במקרה של פקיעת הנישואין. תוקפו של הסכם זה טוב אך ורק עם פקיעת הנישואין כך שאינו משנה  את היחסים הממוניים בין הצדדים במהלך הנישואים.

חשיבותם של הסכמי ממון בנישואים שניים

הסכם ממון בין בני זוג הנישאים בנשואים שניים יכול להגן גם על  הזכויות הרכושיות של הילדים מנישואין קודמים , וכן להוריד את החשש של הילדים מכוונותיו של הבן זוג החדש לגבי הרכוש אותו מצפים הם לרשת בבוא היום.  

הסכם ממון בנישואים שניים המעגן את חלקם של הילדים ברכוש וכמובן ביחד עם עריכת צוואה,  ירגיע את הרוחות בידיעה כי אינם עומדים להפסיד את רכושו של ההורה לטובת אדם זר אשר אינו קרוב אליהם. 

לתיאום פגישה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אודות

עורכת הדין, ד"ר איריס טרומן , בעלת תואר MBA מחקרי ותואר PhD , מובילה את משרדה מתוך אמונה במשפט אמת וחתירה מתמדת להצלחה. עו"ד טרומן נבחרה להיות אחת מהנשים פורצות הדרך בתחום המשפט .

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות ניסיון
% 0
הצלחה בתיקים

לקוחות ממליצים

רוצים לדעת עוד? מלאו את הפרטים ונשמח להביא את הניסיון, הוותק וההצלחה שלנו גם עבורכם.