חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הסכם ממון בין בני זוג

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות נסיון
% 0
הצלחה בתיקים

הסכם ממון בין בני זוג

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות נסיון
% 0
הצלחה בתיקים

מתי נחשבים בני זוג כידועים בציבור?

בני זוג אף אם הם לא מתגוררים ביחד , בנסיבות מסויימות יכולים להחשב בעיני בית המשפט כידועים בציבור. המקרה כזה על פי החוק ניתן יהיה להחיל עליהם זכויות וחובות של זוגות נשואים .

על פי פסיקת בית המשפט במרוצת השנים, בני זוג ידועים בציבור עשויים להיחשב כבעלי זכויות זה ברכושו זה של זה, במקרה של פרידה. במקרים מסוימים ובהתאם לנסיבות, ייתכן ויהיה שיתוף או חלוקה  גם אם הרכוש רשום על שם אחד מבני הזוג בלבד.

הקניית זכויות לבן הזוג האחד ברכוש בן הזוג האחר מבוססת על"  חזקת השיתוף בין בני זוג"  המתקיים בהתאם לאורח חייהם של בני הזוג במהלך הקשר הזוגי, לרבות מגורים משותפים, חשבון בנק משותף ועוד. בתי המשפט בודקים את מהות הקשר, הנסיבות , עוצמת הקשר ומבחנים נוספים על מנת לקבוע כי אכן המעמד של הצדדים הוא של ידועים בציבור.

הסכם ממון בין בני הזוג , יש בכוחו להסדיר את ההתנהלות הרכושית והכלכלית ביניהם מבלי להידרש לקיומה של חזקת השיתוף ולמנוע אי נעימויות בעתיד.

צרו עמנו קשר עוד היום לשקט הנפשי שלך

לתיאום פגישה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אודות

עורכת הדין, ד"ר איריס טרומן , בעלת תואר MBA מחקרי ותואר PhD , מובילה את משרדה מתוך אמונה במשפט אמת וחתירה מתמדת להצלחה. עו"ד טרומן נבחרה להיות אחת מהנשים פורצות הדרך בתחום המשפט .

0 +
לקוחות מרוצים
0
שנות ניסיון
% 0
הצלחה בתיקים

לקוחות ממליצים

רוצים לדעת עוד? מלאו את הפרטים ונשמח להביא את הניסיון, הוותק וההצלחה שלנו גם עבורכם.