התקשרו אלינו : 077-3320116 

 אימייל : Iristr@012.net.il 

 מייצגים בכל הארץ  

עו"ד איריס טרומן

התקשרו אלינו :077-3320116  נייד 054-5795890    
אימייל :Iristr@012.net.il         
מייצגים בכל הארץ 

משרד עו"ד ד"ר איריס טרומן הינו אחד ממשרדי עורכי הדין הייחודיים בתחום המשפט המסחרי -אזרחי בישראל,
 המשלב הבנה עסקית רחבה לצד עולם המשפט.                         
מייסדת המשרד הינה עו"ד ד"ר איריס טרומן - דוקטור במשפטים בתחום התאגידים , 
כלכלנית ובעלת תואר MBA מרצה בפורומים למשפט ועסקים ומכהנת כיו"ר הועדה לבית 
משפט כלכלי בינלאומי של לשכת עורכי הדין בישראל

לייעוץ מיידי! 054-5795890   
צריכים ייעוץ משפטי? 
אנחנו פה עבורכם

טיפים בבחירת עו"ד

 כיום קיימים בישראל כ 70,000 עורכי דין ובחירת עורך דין מתאים מקצועי ואמין הופכת להיות משימה לא קלה!! לכן, ערכנו עבורכם מספר טיפים חשובים בבחירת עורך דין:

הגודל...לא תמיד קובע

גודל המשרד - פניה למשרדים גדולים יוצרים את הרושם כי השותפים הבכירים הם אלו שיטפלו בענינך, אולם במקרים רבים העבודה מתבצעת ע"י מתמחים. לעיתים פניה למשרדי בוטיק תקבל טיפול מסור יותר מעורך דין המומחה לתחום. הגודל...לא תמיד קובע.  

זול לעיתים...יוצא יקר

עלות עו"ד - כאשר עורך דין מציע את שירותיו במחיר מוזל במיוחד - בדוק אם אכן יוכל לטפל בענינך בצורה מקצועית ולא יתרשל בעבודתו עקב כמות מרובה של תיקים המגיעים אליו עקב התמחור הנמוך. זול לעיתים...יוצא יקר. 

לא לוותר על הכימיה

חיבור טוב - תקשורת טובה עם עורך הדין ותחושה של ביטחון הינה הכרחית בבחירת עורך הדין. הליכים משפטיים עלולים להמשך זמן רב ולכן קיימת חשיבות רבה בבחירת עורך דין אשר יהיה קשוב לצרכיכם ולמצוקותכם לאורך תקופה ארוכה. לא לוותר על הכימיה.. 

ידע = כוח

מומחיות משפטית - בחרו עורך דין המומחה בתחום הנדרש לעניינכם. עורך דין העוסק בתחומים רבים יתכן ואינו בקי בהלכות החדשות ובסדרי הדין בכל תחום משפטי.חוסר הידע וההתמקצעות של עורך הדין עלול לסכן את סיכוייכם בזכיה בהליכים משפטיים. ידע = כוח. 

"להמנע מ"טובות

עורך דין קרוב משפחה - קרוב לוודאי שהשכן ממול , הבן דודה או האח של הסבתא הוא עורך דין . לא להתפתות לבקש את טובתם של ידידים או קרובי משפחה על מנת שאלו ינהלו את ענינכם המשפטיים בבתי המשפט. עורך דין חיצוני למעגל הקרוב לכם ירגיש מחוייב יותר לטפל בענינכם בצורה מקצועית ואתם תרגישו נוח לשחררו מיצוג במידה ואינו עושה את מלכתו כראוי. להמנע מ"טובות".. 

לבחור את הרעבים

ניסיון וותק - עורכי דין משתבחים עם הזמן בו הם צוברים נסיון בניהול תיקים ובייצוג בבתי משפט. אולם עורכי דין צעירים מלאי מרץ ויתאמצו עבורכם כפי שהוותיקים עשו בתחילת דרכם ועל כן יש לבחון את כל תכונותיו וכוונותיו של עורך הדין העומד מולכם ולהגיע להחלטה. לבחור את הרעבים... 

עו"ד רשום בלשכה

מידע באינטרנט - בדקו את שמו של עורך הדין באינטרנט . בזכות חופש המידע אשר קיים באינטרנט ניתן ללמוד על עורך הדין , תיקים שהוא ניהל ומידע נוסף אודותיו. האינטרנט לשירותכם... לשכת עורכי דין - כל עורך דין בישראל רשום בלשכת עורכי הדין ושם ניתן לבדוק האם העורך דין שברצונכם לבחור אכן רשום, האם הוא פעיל או מושעה או שרישיונו נלקח ממנו. עו"ד רשום בלשכה.

מה שטוב להם לא בהכרח טוב לכם

חוות דעת נוספת - לכל עורך דין שיטת עבודה משלו וראיה משפטית שונה. מותר ואף רצוי להתייעץ עם עורך דין נוסף לגבי ניהול וטיפול בתיק אולם יש לזכור כי ריבוי דעות עלולה לגרום לכם לבלבול ולאיבוד האמון בעורך הדין ולכן יש לעשות את האיזונים הנכונים. איזונים ובלמים... המלצות- תתענינו בסביבתכם הקרובה לגבי עורכי דין אשר ייצגו בנושא הדומה לשלכם ,אולם שימו לב ממי אתם מקבלים את ההמלצה והאם עורך הדין המדובר אכן מתאים לייצגכם. מה שטוב להם לא בהכרח טוב לכם... 

משרד עורכי דין אזרחי-מסחרי וגישור עסקי